Haftanın Sokak Stilleri

3/23/2015


Jamie Chung yine stiliyle ön planda. Belli bir noktadan sonra ne kadar çok projede yer aldığınız, hangi filmlerde rol aldığınızın artık bir önemi kalmıyor. Bir şekilde isminizi duyurduktan sonra farklı bir yönünüzle ya da ilgi alanınızla medyanın ilgisini çekebiliyorsunuz. Jamie Chung da giydikleriyle daha çok dikkat çekenlerden sadece biri. 

Zoe Saldana ve eşi  camel, beyaz ve gri tonlarıyla oldukça uyumlu olmuş. Saldana'nın incecik bedeniyle doğumdan sonra kilo almasını bekleyemezdik. Kısa sürede yine eski haline dönmüş.

Eşinden ayrılmaya karar veren Hilary Duff dış görünüşü için değişikliğine saçlarından başlayanlardan. Yeşil renkli saçlarını instagramdan paylaştıktan sonra günlük hayatında da bunu benimsemişe benziyor.


'Insurgent' filminin dünya galalarını yapmaya hazırlanan Shailene Woodley New York'ta bavulu ve spor stiliyle uykudan yeni uyanmış gibi. 

Los Angeles'ın sıcağından New York'un soğuk havasına geçtiğimizi Rihanna'nın desenli kürküyle anlayabiliriz. Christopher Kane imzalı elbisesi, Dior çantası, Puma sneakerslarıyla yine farklı bir karışımla. 

Sienna Miller kızı Marlowe ile birlikte yürüyüşe çıkarken de yıllar içinde oluşturduğu çizgisini bozmadan bohem havasını korumuş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest