Jessica Alba Braun ile Moda Konusunda İlham Veriyor

3/18/2015


Geçtiğimiz günlerde Dubai’de düzenlenen özel bir etkinlikte tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Braun’un Güzellik Elçisi Jessica Alba ve stilistleri Emily ve Meritt, Braun’un en yeni güzellik ürünlerini ve “Özgür Olun” (Break Free) kampanyasının bir sonraki aşamasını tanıttı.

Kadınların her gün en güzel şekilde görünmeleri ve hissetmeleri için karşılarına çıkan engellerden kurtulmaya ve sınırsız moda seçeneklerini benimsemeleri için onları özgürleştirecek ürünlere ihtiyaçları var. “Özgür Olun” kampanyası kadınlara ilham veriyor ve güzellik rutinlerini kendi kontrolleri altına almaları için teşvik ediyor. Braun kadınların hayatı ve fırsatları dolu dolu yaşayabilmeleri için YENİ Braun Silk-épil 9 ile dört haftaya kadar pürüzsüz bir cilt sayesinde sınırsız bir giyim tarzından uzman şekillendirme ürünlerinin sağladığı saç modeli çeşitliliğine, YENİ Braun Face güzellik fırçalarıyla kusursuz bir cildin getirdiği sınırsız özgüvene kadar tüm olanakları sunuyor.


Braun Güzellik Elçisi Jessica Alba “Kadınların tüm seçeneklere açık olabilmesini sağlayan güzel ve işlevsel ürünler tasarlayan bir markayı desteklediğim için çok mutluyum ve YENİ Silk-épil 9’u da bu yüzden çok sevdim. En beğendiğiniz kıyafetlerinizi rahatça giyerek kendinizi stiliniz üzerinden ifade edebilmenize imkan veriyor. Benim için tarz ne olursa olsun en önemlisi yumuşak ve pürüzsüz bir cilt; bu konuda stilistlerimin de benimle hemfikir olduklarını biliyorum” diyor.


Jessica Alba’nın stilistleri Emily ve Meritt ise güzellik ve modanın bağlantısıyla ilgili şunları söylüyor: “Bizce kadınlar güzellik açısından hazır olmadıkları gerekçesiyle tarzlarından ödün vermemek zorunda kalmamalı. Braun ile çalışmaktan da bu nedenle çok memnunuz. Stilistler olarak kadınların kendilerini “güvenli” kıyafetlerin arkasına saklamak zorunda kalmamalarının, kendilerini mutlu hissettikleri kıyafetleri giyebilmelerinin nasıl özgürleştirici olduğunu gözümüzle gördük. Kadınları gardıroplarını serbest bırakmaya, kendilerini her gün nasıl muhteşem hissedeceklerse o kıyafetleri giymeleri içim cesaretlendirmek istiyoruz.”

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest