Lunatique Jewelry: Siyah Pırlanta

3/09/2015


Ayın çekim gücünden ve dolunayın çarpıcı etkisinden esinlenen Lunatique Jewelry; siyah pırlanta trendine kendi yorumunu katıyor.

Kıyafetlerinizin en marifetli rengi siyah, takılarınıza da taşınıyor. Özlem Topaloğlu’nun imzasını taşıyan Lunatique Jewelry, yeni modellerinde beyaz pırlantanın duruluğu ve saflığına karşılık siyah pırlantanın asaletini ve gizemini tercih ediyor. Sıra dışı tasarımları seven, cesur bir tarza ve özel bir zevke hitap eden marka, tasarımlarında kanat ve kuğu gibi figürleri alışılmışın dışında yorumlamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.


Özlem Topaloğlu lisansını heykel eğitiminde tamamladı. Üniversitenin ardından Moda Tasarımı ve Dijital Sanatlara yönelerek Türkiye’de ve dünyada tekstil sektörünün tanınan ve prestijli markalarına koleksiyonlar hazırladı, tasarım koordinatörlüğü yaptı. 2012’den beri Kapalıçarşı 'nın değerli usta ve zanaatkarları ile dirsek dirseğe çalışarak , moda dünyasındaki birikimini mücevher tasarımına olan tutkusuyla birleştiriyor. Bu değerli birikimin sonucunda oluşan Lunatique Jewelry'i , kendini değerli hisseden kadınların beğenisine sunuyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest