‘Serena’ New York Galası

3/23/2015


1920’lerde ekonomik faaliyetlerin durduğu ve dünyanın ekonomik bunalım içine girdiği zamanlarda Serena ve George'un yolları da kesişir ve tanışmalarından kısa bir süre sonra evlenirler. Filmde kontrollü, işini bilen bir kadın olan Serana'yı canlandıran Jennifer Lawrence, bu filmiyle izleyenlere Winter's Bone ile parlayan günlerini hatırlatabilir.

Jennifer; Christian Dior'un 2015  İlkbahar Couture koleksiyonundan siyah ve gümüş payetlerden oluşan cut-out üstü ve dokulu beyaz eteğini metalik renkteki sandaletleri, siyah mücevherleri ve dumanlı göz makyajıyla tamamlamış. 


Silver Linings Playbook ve American Hustle'da birlikte rol alan Bradley Cooper ve J.Law bu kez Serena'da yeniden bir araya geldi. Bu çiftin beyazperde de ki uyumunu başarılı bulanlar bunun sağlamasını Serena ile yapabilir. 

21 Mart günü New York'ta düzenlenen filmin galasında bir araya gelen ikili filmin yapımcılarıyla birlikte hazır bulundu. Bradley Cooper Thom Sweeney'nin gri takımını, açık mavi gömleği ve kahverengi ayakkabılarıyla birlikte kullanırken, Jennifer Lawrence filmden sonra düzenlenen partide Helmut Lang'in siyah spagetti askılı saten elbisesini sandaletleriyle eşleştirmiş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest