TREND | Sweatshirt

3/20/2015


Oversized ürünler gardırobumuzu işgal ederken, renk seçenekleri ve dikkat çekecek kadar aşırı rahat kalıpları ve bol kesimleriyle listemizin üst sıralarında yer alıyor. 

Evet, kış ve sonbahar boyunca giymekten bıkmıyoruz, bıkmayacağız. Kim derdi ki pazar günleri bile giymeye layık bulmadığımız sweatshirt'ler modanın en cool hatta şık parçalarından birine dönüşecek. Givenchy'nin Bambi'li sweatshirt'ü bir aralar bütün ünlülerin üzerindeydi. Artık ona eş değer pek çok cool sweatshirt bulmak mümkün.


80'lerin sonu ve 90'ların başına denk gelen sportif giyinme trendinden bugüne kadar gelen 'hazinemiz' sweatshirt'leri artık gece-gündüz, iş-davet ayırt etmeksizin her şey ile kombinleyebiliyoruz. Smokin pantolon, kalem etek, şifon elbise de bu parçalar arasında yer alıyor. 

Sweatshirt'lerin sadece hafta sonlarında giyildiği günler çoktan geride kaldı. Özellikle tezat parçalarla birlikte giyerek stilinize modern bir dokunuş yapabilirsiniz. 


Dünyanın en konforlu giysisi olan sweatshirt'ler birkaç sezondur günün her saatinde giyilebilecek kadar şıkır şıkır ve eğlenceliler. Arkadaşınızın süs püs gerektiren doğum gününe ya da şık bir şirket yemeğine hoş bir sweatshirt'ü kalem eteğinizin üstüne geçirip gidebilirsiniz. Eğer şıklığınızın altını daha da çizmek isterseniz topuklu ayakkabılarınızı giymeyi unutmayın!

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest