Vakko Erkek 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

3/17/2015


Kumaş zenginlikleri ile öne çıkan Vakko Erkek 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, lüks ve rafine bir kavram ile yepyeni bir mevsime merhaba diyor.

Her sezon beğeniyle takip edilen Vakko Erkek, 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için yine birbirinden özel tasarımlarla modaseverlerin karşısına çıkıyor. 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan kareli ve jakar desenlerin kullanıldığı, akışkan, yumuşak hatlı takım elbiseler şıklığından ödün vermeyenler ama yazın getirdiği özgürlüğü sonuna kadar hissetmek isteyenler için rahat ama bir o kadar da özel bir koleksiyon sunuyor.


Açık maviden laciverte, beyazdan bejlere ve son birkaç sezondur vazgeçilemeyen yeşilin farklı tonlarına kadar birçok göz alıcı rengin kullanıldığı 2015 Erkek İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda blazer ceketler dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Blazer ceketlerde, jakarlı ve triko dokuma kıvamındaki kumaş zenginlikleri, kaliteli dikiş anlayışı ve hafiflik ön planda görülüyor. Şık tasarımlarının yanı sıra konfor ve rahatlığıyla dikkat çeken blazer ceketler hem iş hem de sosyal ortamlarda kullanımı ile modasever erkeklerin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Vakko 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda bulunan bu özel takım elbise ve ceketlerin yanı sıra koleksiyonu tamamlayacak birbirinden şık gömlek, ayakkabı ve aksesuarlar sezonun diğer gözdeleri arasında yer alıyor.  

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest