“Avengers: Age of Ultron” Londra Galası

4/22/2015


"Avengers: Age of Ultron" kahramanları Londra'da halkı selamlamaya çıktı.

Calvin Klein'ın mavi takımı içinde Chris Hemsworth diğer kahramanlardan daha canlı bir ton seçmiş. 

Chris Evans, Gucci'nin üç parçadan oluşan koyu renkli takımından turuncu çoraplarını görünür kılmak için paçaları kısa bir pantolon giymiş. Sadece bu takımın rengi için 'meh' demek istiyorum.

Galanın en risksiz seçimini yapanlardan biri Mark Ruffalo olmuş.

Robert Downey Jr. enerjisini stiline yansıtmayı kendine görev bilenlerden biri. Resmi ziyaret ve davetlerde erkeklerin giydikleri frakı Bill Gates tişörtü ve sneakerslarıyla tamamlayıp RDJ çizgisini yine ön plana çıkarmış.


Balmain, 2015 Kış koleksiyonundaki defilesinde rengarenk, geniş paça tulumunu aynı renklerdeki dik omuzlu ceketi ve kalın kemeriyle sunarken, Scarlett Johansson bu ceket ve kemeri kullanmamayı tercih etmemiş. Kısacık saçlarına dikkat çekici bir görünüm verdiğinde zahmetsiz ama çarpıcı görünmeyi kendi adına daha kolaylaştırmış bir yol buldu. 


"Avengers: Age of Ultron"ın Londra'daki galasında Elizabeth Olsen süper kahramanların yer aldığı bu filmde kahramanların üzerinde alışık olduğumuz pelerinli, balıkçı yaka siyah elbiseyi giymeyi tercih etmiş. Saint Laurent'in 2015 İlkbahar koleksiyonundan seçtiği tasarımı zımbalı, siyah platform sandaletleriyle tamamlamış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest