Erdem Defilesine NARS ile Doğal ve Romantik Dokunuş

4/16/2015


London Fashion Week kapsamında moda tutkunlarının beğenisine sunulan Erdem 2015 İlkbahar-Yaz defilesinin makyajı NARS yeni koleksiyon ürünleriyle yapıldı. Makyajın en dikkat çeken noktası ise doğal, canlı ve nemli ciltler ve ormandan ilham alan tonlar...

Defile makyajı için biraz ağırbaşlı biraz Victorian botanik bahçelerinden ilham alındı. Doğanın doğal, canlı ve nemli görünümü makyaja yansıtılarak canlılık sağlandı.


Mankenlerin yüz makyajında öncelikle Radiant Creamy Concealer; ardından Cream Blending Brush #12 ile gözaltlarına Stick Concealer uygulandı; makyaj Soft Velvet Loose Powder ile sabitlendi. Yanakların üzerine bir miktar Exumas Matte Multiple uygulanırken elmacık kemikleri, Siam Matte Multiple ile renklendirildi. Ardından parmaklar yardımıyla elmacık kemikleri, kaş kemikleri ve burun köprüsüne Copacabana Multiple uygulandı. Gözler için kirpik hatları ve göz kapaklarının üzerine parmaklar yardımıyla Copacabana Multiple uygulandı. Göz kapaklarının üzerine ayrıca Blending Eyeshadow Brush #42 kullanılarak Adoration Dual-Intensity Blush sürüldü. Gözyaşı kanallarına Luxor Multiple, göz altına Rue Bonaparte Larger Than Life® Eyeliner sürüldü ve kirpikler Eye Curler ile şekillendirildi. Dudakların ortasına ise Precision Lip Brush #30 kullanılarak Siam Matte Multiple uygulandı; dudak kenarları Adoration Dual-Intensity Blush kullanılarak Precision Lip Brush #30 ile belirginleştirildi.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest