Forever New Yeni Koleksiyonu: Bohemian Fairytale

4/23/2015


Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New, 2015 İlkbahar-Yaz Sezonu’nun dördüncü koleksiyonunu farklı olmayı seven özgür ruhlu kadınlar için yarattı.

Forever New’in yeni koleksiyonu Bohemian Fairytale’de, özgürlük ve bağımsızlığın yansıması olan bohem çizgiler, Amerikan yerlilerinin mistik ve göçebe hayat tarzına özgü estetik anlayışıyla birleşiyor ve yaşam sevincinden ilham alan bir koleksiyon ortaya çıkıyor.


Koleksiyonun özgünlüğü kumaşlardaki ayrıntılarda gizli. Dantel işlemeler, süet dokulu ya da ipeksi kumaşlar, el işlemeleriyle yaratılan zarif desenler, baharın ve sıcak yaz günlerinin sunduğu özgürlük hissini stilinize yansıtmanızı garantiliyor.

70’lerin ölümsüz bohem ruhunu taşıyan asimetrik kesimli elbiseler, bol bluzlar, kadifemsi dokusuyla ve hafifliğiyle yaz ruhuna uygun pantolon ve etekler, sadelikle zarafeti bir araya getiriyor. Uçuk ve soft tonlardaki renkleri, Amerikan yerlilerinden ilham alan özgün desenlerle buluşturan koleksiyon, tarzıyla farkını ortaya koymak isteyen kadınların hayatına heyecan ve eğlence katacak.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest