Juice LA’den Sağlıklı Yaşam İçin Lezzetli Seçenekler

4/05/2015


Amerika, Avustralya ve yakın zamanda Avrupa'da oldukça yaygınlaşan cold-pressed juiceları (soğuk sıkım meyve-sebze suları) hem yaza formda girmenize yardımcı oluyor hem de yoğun şehir hayatında alamadığımız vitaminleri size sunuyor. ‘Cold-Pressed’ meyve-sebze sularının marketlerde satılanlardan ve evde hazırladıklarımızdan farkı meyve ve sebzelerin binlerce tonluk basınç ile sıkılması. Bu sayede soğuk sıkım meyve suları 5 kat daha fazla vitamin, mineral ve enzim taşıyorlar.


Hiç bir katkı maddesi, koruyucu, renklendirici ya da ilave şeker içermeyen detoks içecekleri 3 gün boyunca tazeliklerini koruyor. Juice Los Angeles ile katı besin tüketmeyerek 2-3 gün boyunca günde 6-8 şişe içerek sıvı detoks programı yapabilir ya da bu vitamin yüklü taze içecekleri günlük beslenmenize destek olarak da tüketebilirsiniz.

JUICE Los Angeles, yazın en sevilen meyvelerinden, çilek, elma ve limedan, oluşan yepyeni bir lezzet sunuyor: MEYVE 3. Bu özel karışım, sıcak yaz günlerinde, hem bol bol vitamin almanıza, enerjinizin yükselmesine ve bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesine hem de serinlemenize yardım edecek.


JUICE Los Angeles, detoks içecekleri günlük hayatınızın bir parçası haline getirmek için satış kanallarını geliştirerek daha fazla tüketiciye ulaşıyor.

Lezzetli ve sağlıklı Juice Los Angeles içeceklerini, İstanbul içerisindeki tüm bölgeler için ertesi gün adresinize teslim edilmek üzere www.juice.la web sitesinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca yine İstanbul’da, Petra Coffee Gayrettepe, FitinTime İstinye, Kolektif House, Sabancı Üniversitesi, Coffee Bain Nişantaşı veya Acarkent Coliseum satış noktalarından bu popüler detoks içeceklerine ulaşabilirsiniz.


aradolu.com aracılığı ile Juice Los Angeles’a artık Anadolu’nun pek çok bölgesinde de ulaşmak mümkün. Bu taze detoks içecekleri, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adapazarı,Bilecik, Düzce, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ, Yalova, Afyon, Balıkesir, Bartın, Bolu, Burdur, Çanakkale, Karabük, Kütahya, Manisa ve Zonguldak illerinde aradolu.com sahiplerine ulaştırılıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest