2015 Billboard Müzik Ödülleri

5/19/2015


H&M, 2015 Sonbahar'ında son işbirliğini Balmain ile yapacağını duyurdu. Kendall Jenner da Billboard Müzik Ödülleri'nde siyah taytı, diz üstü çizmeleri, kadife ve inciden oluşan blazer ceketiyle koleksiyondan önemli bir parçayı taşımış. 


Taylor Swift bu iddialı duruşunu Balmain'in ışıltılı tulumuna borçlu. Yeni bir ilişkiye başladığı için imajında bir takım değişikliklere gitmiş. Ben de seksiyim diğerlerinden neyim eksik pozuyla.


Jennifer Lopez deyince artık transparan ve derin dekoltelerin gelmemesi olanaksız. Kadın rüküşlük abidesi, Hala yaşlanmadım demek için çırpınıyor. Bu kez Charbel ZoE'nun tasarımını giymiş. Bir dahaki ödül töreninde başka transparan elbiselerle ve dekoltelerde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.


Britney Spears zamanla kendini toparlar dedik dedik yıllar geçti değişen bir şey olmadı. Artık bundan fazlasını beklememek lazım. Varabildiği maksimum seviyesi bu. Yousef Al Jasmi'nin uzun kollu, kırışmış tasarımıyla elimden gelenin fazlasını gösteriyor.


Givenchy'nin 2015 İlkbahar koleksiyonundan Hailee Steinfeld siyah-beyaz dantel, halter yaka elbisesini ankle botlarıyla eşleştirmiş. 


Iggy Azalea neon rengi ayakkabılarına saç uçları uyum sağlasın istemiş. Yüzünün botokslu olmasını es geçmek isterdim lakin bu manzara karşısında zor. İlk dikkatimi çeken şey ne giydiğinden çok değişen yüzü oldu. 


Rita Ora'nın da ne zaman ne yapacağı belli olmadığı için kah abuk sabuk kıyafetler içinde kah şık görmek mümkün. Bu kez de ağırlıkta olan iddialı cut-out detaylardan oluşan, riske girmeye değer gördüğü Fausto Puglisi elbisesiyle. 


Chrissy Teigen, Balmain 2015 İlkbahar'ından çizgili tulumu şık ama paçalar uzun. Biraz daha dikkat Chrissy. 


Kylie Jenner da kardeşi gibi Balmain'i tercih etmiş. 2013 Pre-Fall koleksiyonundan uzun kollu deri mini elbisesine geniş altın kemer ve gladyatör sandaletleriyle dövüşe hazır.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

  1. adam gibi görünen tek kişi Kendall ki o bile olmamış aslında ..

    YanıtlaSil

Pinterest