Kérastase Wedding | Tuba Ünsal'dan Gelinler için Özel Tasarım

5/06/2015


Düğünler, Özel Davetler ve Gösterişli Geceler için Kérastase Danışman Kuaförleri’nde sunulan çok özel bir servisle tanışmaya hazır mısınız?

Yılın en heyecanlı anı yaklaşıyor… Düğünler, özel davetler ve gösterişli geceler için Tuba Ünsal Kérastase için dört farklı özel saç mücevheri tasarlamış. 


Saçlar, bir kadının güzelliğin vazgeçilmez bir unsuru, kendini ifade ettiği bir stil, karakterinin dışavurumu. Saçları, güzelliğin öncüsü haline getirmek misyonuyla yola çıkan Kérastase, şimdi düğünler ve davetlere yapılan hazırlığı özel tasarım saç mücevherleriyle bir şölene dönüştürüyor.


İleri teknoloji ve yenilikçi formülleri sayesinde, hep ilklerin ve en yenilikçi ürünlerin yaratıcısı olan Kérastase şimdi, “Hair Jewellery Tuba Ünsal for Kerastase” saç mücevherleri ile taçlandırılmış 9 farklı saç stili sunuyor. Hayatlarının en önemli günü için kadınları Kérastase Danışman Kuaförleri’nde özel bir servis bekliyor. Kérastase, saçları, güzelliğin öncüsü haline getirmek misyonuyla, düğünlerde gelin adaylarına ve nedimelere ve şık davetlere yapılan hazırlığı özel tasarım saç mücevherleriyle bir şölene dönüştürüyor.


Gelin adayları bu özel günlerde farklı, özgün ve stil sahibi saçlara sahip olmak için kişiselleştirilmiş tarzları Kérastase Danışman Kuaförler’inde “Kérastase Wedding Collection’dan” seçerek Tuba Ünsal tarafından tasarlanan Kérastase Hair Jewellery Koleksiyonu’nun fark yaratan saç mücevherleriyle şıklığı yakalıyor.

Özel davetlerde, düğünlerde ya da mezuniyet törenlerinde kendinize özel saç tasarımları ve bu tasarımları süsleyen saç aksesuarlarıyla gecenin yıldızı olmaya şimdiden hazırsanız size en yakın Kérastase Danışman Kuaförü’nden randevunuzu almayı unutmayın.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest