KIRMIZI HALI | 68. Cannes Film Festivali “Youth” Galası

5/22/2015


78 yaşındaki Jane Fonda, 80 yaşını biraz geçmiş Michael Caine ve 76 yaşındaki Harvey Keitel gibi isimlerle birlikte Paolo Sorrentino'nun son filmi 'Youth – Gençlik' filminde yer alan güzel oyuncu Rachel Weisz 68. Cannes Film Festivali'nde 'Youth'un  galasında.

Rachel Weisz Prada'nın turkuaz yeşili elbisesiyle ağırbaşlı bir hava yakalasa da Cannes'a göre özensiz bir görünümde. 


Nikki Reed ve Ian Somerhalder çifti evlendikten sonra ilk kez Cannes Film Festivali kırmızı halısında boy gösterdi. Azzaro'nun 2015 Couture koleksiyonundaki elbisesinde tek desenli bölgeyi uzun saçlarıyla kapattığı için bu önemli detayı engellemiş. 


Kendall Jenner, Azzedine Alaia'nın crop-top üstü, maksi eteğini kırmızı dudakları ve mücevherleriyle birlikte eşleştirmeyi uygun görmüş.


Doğumdan sonra aldığı kilolar yüzünden 'vatan haini' ilan edilen Aishwarya Rai baskılara dayanamayıp toparlanmış. Üzerine de yetinmeyip 'Youth' filmi galasında, Ralph & Russo elbisesiyle birçok ismi geride bırakıp kırmızı halıya imzasını atmış.


Doutzen Kroes'ın güzelliğine laf söylemek zaten olmaz ama Mugler'ın 2015 Pre-Fall koleksiyonundan halter yaka elbisesini siyah sandaletleri ve dalgalı at kuyruğu modeli saçlarıyla tamamladığı için beklentinin altında kalanlardan olmuş.


Barbara Palvin'i bu göz makyajıyla görünce belki de sırrı Maybeline demesini bekledim. Göz makyajı oynadığı Maybeline reklamları gibi iddialı olmuş. 


Kendall Jenner gibi Joan Smalls da Azzedine Alaia'nın 2015 İlkbahar'ından beyaz örgü, crop top üstten oluşan tasarımını seçmiş. Bunu geniş bukleleri, nude sandaletleri ve beyaz clutchıyla birlikte tamamlamış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest