KIRMIZI HALI | 68. Cannes Film Festivali “Mad Max: Fury Road”

5/15/2015


68. Cannes Film Festivali’nde yarışma dışı gösterilen ‘Mad Max’ serisinin 30 yıl sonra gelen devam filmi ‘Mad Max: Fury Road’, festivalin ikinci günününde ses getiren yapımlardan biri oldu. Mad Max serisinin yeni yapımı George Miller imzasını taşırken, Mel Gibson'ı başrolüne taşıyan filmde bu defa Max'i Tom Hardy canlandırıyor. 

Dior'un kanarya sarısı elbisesi ve Charlize Theron'un kendinden emin duruşu birleşince ortaya kötü bir karışımın çıkması zor. Zarif küpeleri ve sol elindeki yüzükleri Charlize için yeterli. Cool karakteriyle bilinen Sean Penn “Mad Max: Fury Road” prömiyerinde Giorgio Armani'nin siyah takımını giyerek sevgilisini yine yalnız bırakmamış. Seviyorum bu çifti.


Julianne Moore ve Givenchy ortaklığından oldukça zarif ve elegan bir duruş yaratılmış. Givenchy'nin bordo, straplez kadife elbisesi altındaki timsah desenli korsesi ve kadife sandaletleri ayrı bir hoşluk katmış. 


Michelle Rodriguez'i elbiseler içinde görmeye alışkın olmadığımız için olsa gerek ilk bakışta tuhaf hissettirdiğini söylemeliyim. Zuhair Murad'ın 2015 koleksiyonundaki bu tasarımı başka birinin üzerinde görmüş olsaydık bu kadar sıkıcı görünmeyebilirdi. Cannes'da kırmızı halı için oldukça özensiz saçlarıyla Michelle'in eksi hanesine bir çentik atalım.


Sophie Marceau, Alexandre Vauthier'in 2014 İlkbahar Couture koleksiyonundan belinde düğüm detayı bulunan uzun kollu wrap elbisesiyle magazincilerin klişe tabiriyle 'yıllara meydan okuyor'.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest