Dergi Kapakları | Haziran 2015

6/06/2015


Havalar sonbahar ruhundan kopmasa, biraz güneşi bize çok görse bile haziran ayının ilk haftasını geride bıraktık. Haziran ayının dergi kapaklarında soft ve pastel tonlar ilk bakışta göze çarpıyor.

'Orange is the New Black' dizisi 12 Haziran'da yeni sezonu için başlangıç yaparken Taylor Schilling, Elle Kanada sayısında double denimi ile karşımıza çıkıyor. Derginin içeriğinde Simone Rocha, Michael Kors koleksiyonundan seçilen kıyafetlerde bol çiçek desenleri hakim.

Kendall Jenner'ın kankası Gigi Hadid de konuşulan modellerden biri olmayı başardığı için Vogue kapağı da üzerine iyi giderdi. Doğal tonlarda yapılan makyajıyla Gidi de yazı selamlıyor. 

Kristen Stewart'ın 'Hollywood iğrenç derecede cinsiyetçi' söyleminin detayları Harper's Bazaar'ın Haziran sayısında.

Bir yanda Jake Gyllenhaal'un boksörü canlandırdığı Southpaw filminde, diğer yanda True Detective'de yer alan Rachel McAdams Marie Claire'in konuğu.

Elle'in haziran sayısında; 'hayatımın aşkı Sean Penn' diyerek giriş yapan muhteşem kadın Charlize Theron bulunuyor.

İlk kez Vogue Amerika edisyonuna kapak olan Amanda Seyfried şimdiye kadar yer aldığı filmler arasından sadece biri için pişmanlık duyduğunu söylemiş. Filmin ismini söylemek istemese de yaptığı yorumdan 2012 yılındaki filmi 'Gone'ı akıllara getirmiş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest