“Entourage” Los Angeles Galası

6/05/2015


Amerika'da vizyona giren Entourage'ın galası geçtiğimiz günlerde yapıldı. 8 sezon süren diziyi film haline getirilen yapımcılar nasıl bir iş çıkardı bilmiyorum ama dizinin izleyicilerinden biri olarak merakla bekliyorum. 

Emmanuelle Chriqui ve Nina Dobrev benzerliğini ilk ben fark etmedim bilmiyorum sadece hatırlatayım dedim. Honor'ın 2015 ilkbahar koleksiyonundan halter yaka, boynu fırfırlı elbisesi gala için oldukça sıradan ve sıkıcı.


David Koma'nın 2014 ilkbahar koleksiyonundan deri panelli, cut-out, edgy elbisesini Jenna Dewan Tatum, dumanlı göz makyajı ve bu aralar her ünlünün ayağında gördüğümüz bilekten bağlı sandaletleriyle tamamlamış.


Zuhair Murad'ın 2015 ilkbahar koleksiyonundan dantel korseden oluşan kat kat elbisesiyle Emily Ratajkowski her zamanki seksi duruşunu koruyor. Basit saç modeli ve biraz aksesuarla bu işi kıvırabilenleri ayrıca tebrik ediyorum.


Nina Agdal da Jenna Dewan Tatum gibi David Koma tasarımını seçmiş. Sophia Webster'in şeritli sandaletleri ve siyah küpesiyle siyah-mavi renklerden oluşan mini elbisesini tamamlamış. 


Malin Akerman da birçok isim gibi siyaha yönelmiş. Bu saç modeli yüzüne hiç gitmediği gibi çok kötü bir görüntü de ortaya çıkarmış. Tek omuzlu, püskül detaya sahip elbisesini bootieleriyle kullanması da oldukça saçma olmuş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest