“Jurassic World” Hollywood Galası

6/11/2015


22 yıl önce dinazorlarla çevrili Jurassic Park hayatımıza girdi şimdiyse Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Vincent D'Onofrio'lu kadrosuyla kaldığı yerden devam ediyor. Ne zaman bu parkı açsalar yine bir sıkıntı baş gösteriyor. Buradan yetkililere sesleniyorum şu parkı açmaktan artık vazgeçin. 

Bryce Dallas Howard bu stili ve saçlarıyla Jessica Chastain'in bir kopyası durumuna gelmiş. Emilio Pucci'nin 2014 Kış koleksiyonundan cut-out detaylı, sırt dekoltesi zincirden oluşan elbisesini koyu renk rujuyla tamamlayarak vamp bir görünüme bürünmüş. Sımsıkı topladığı at kuyruğu saçları ve oldukça koyu tonlardaki ruju ile fazla karanlık görünüyor. 


Anna Faris ve Chris Pratt kırmızı halıdaki yakınlaşmalarıyla Hollywood'un en sevilen çiftlerinden oldu. Eşini yalnız bırakmayan Anna, filmin galası için Rubin Singer'ın gümüş payetlerle işlemeli mini elbisesini yine aynı tonlardaki sandaletleri ve portföy çantasıyla kullanmış. 


California Dolby Theatre'da düzenlenen "Jurassic World"ün kırmızı halısında Camilla Belle Andrew Gn'nin 2015 kış koleksiyonundan mercan, mor ve eflatun renklerindeki boncuklardan oluşan uzun kollu elbisesini tercih etmiş. 


Sofia Vergara'nın bir stiliste muhtaç olduğu bu görüntünden de anlaşıldığı üzere çok aşikar. Bir çift Louboutin de onu kurtarmaya yetmemiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest