Pantene'in Marka Elçisi: Selena Gomez

6/18/2015


Hollywood’un “It” Girl’ü Selena Gomez, Pantene’in Amerika’daki Marka Elçisi olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle tanınan dünyaca Selena Gomez, aynı zamanda Hollywood'da moda ikonu olarak kabul görüyor. Kırmızı halıya güçlü ve sağlıklı görünen saçlarıyla; konser sahnelerine de özgür bukleleri ile imza atarak, saç güzelliği konusunda çok şey bildiğini gösteriyor.


Selena Gomez, Pantene işbirliği hakkında “Hayatım boyunca Pantene kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Markanın Amerika’daki yeni elçisi olmak benim için gerçekleşen bir hayal. Çünkü Pantene, güçlü ve sağlıklı görünen saçlar yaratmasının yanında kadınları, olabileceklerinin en iyisi olmaları yönünde cesaretlendiriyor” diyor ve ekliyor: “Tarzım sürekli gelişiyor ve risk almayı seviyorum, bu yüzden saç stilimi sürekli değiştiriyorum. Pantene’in her zaman saçımı güçlü tuttuğuna ve sağlıklı görünmesini sağladığına inandığım için saçım bu hareketli yaşam tarzına dayanabiliyor. Bu sayede ben de kendime her zaman güveniyorum.”


2015 Ağustos ayı itibari ile Selena Gomez, Pantene’in Kuzey Amerika’daki televizyon, yazılı ve dijital reklam, mağaza içi gösterimler, sosyal medya ve PR dahil pazarlama kampanyalarınını her adımında yer alacak.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest