Vogue Eyewear Zeynep Tosun Mayo ve Bikini Koleksiyonu

6/10/2015


Dinamik, renkli ve cesur stilleriyle dikkat çekmeyi seven kadınların tercihi Vogue Eyewear markası; başarılı moda tasarımcısı Zeynep Tosun’un mayo ve bikini koleksiyonunu sundu. Zeynep Tosun’un showroomunda gerçekleşen davette, tasarımcının Vogue Eyewear gözlüklerinden esinlenerek tasarladığı mayo da davetlilerin beğenisine sunuldu.


Bu sezon cesur renklerin yardımcı rolde eşlik ettiği, renk paletinin daha yumuşak tonlarda ön plana çıktığı Vogue Eyewear markasının, yeni sezon gözlüklerinden esinlenerek tasarladığı mayoyu da koleksiyon sunumuna ekleyen Zeynep Tosun, Akatlar’daki showroomunda gerçekleşen etkinlik ile 2015 Yaz mayo ve bikini koleksiyonunu davetlilere tanıttı. Vogue Eyewear Colorbands serisinden esinlenerek tasarlanan mayoda, gözlük saplarındaki çizgilerin mayo tasarımında da öne çıktığı görüldü. 2015 yılında büyük marka işbirliklerine imza atan Zeynep Tosun, bu davette Vogue Eyewear markası ile yan yana olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.


Minimal ve yalın çizgilerin hakim olduğu 2015 yaz mayo ve bikini koleksiyonuna canlı, parlak renkler, çiçek desenleri ve puantiyeler eşlik ediyor. Kalın omuz detayları ve dev, metal kuşgözlerinin kullanıldığı bikini ve mayolarda tül detaylar ise koleksiyonun ruhunu tamamlıyor. İstanbul Moda Haftası’nın her sezon en beğenilen tasarımcılarından biri olan Zeynep Tosun’un mayo ve bikini koleksiyonunda kırmızı ve bordo tonları, parlak siyah, lacivert ve pudra renkleri yer alıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest