Comic-Con 2015 | 20th Century Fox Partisi

7/13/2015


Nur topu gibi yeni bir korku/komedi dizimiz oldu: Scream Queens. Ryan Murphy Scream Queens'in tanıtım çalışmalarına son sürat devam ederken oyuncuları da Comic-Con'da türlü etkinliklerde dizinin konuşulmasını sağladı. 22 Eylül'de yayınlanmasını beklenen dizide Emma Roberts; moda tutkunu, hırslı ve eğlenceli Chanel Oberlin karakterini canlandırıyor. 

Emma Roberts; 20th Century Fox'un Comic-Con'da gerçekleştirdiği partide Awaveawake'nin (ismi oldukça ilginç) slip elbisesini altın renkli portföy çantasıyla kullanmış.


Siyah ve beyaz uyumundan doğan monokrom akımını sürdüren Ashley Madekwe cut-out tulumunu iri dalgaları ve abartıdan uzak makyajıyla tamamlayıp yaz için en fresh görünümlerden birini yaratmış.


Scream Queens dizisinin ekibinde olan Lea Michele skolyoz rahatsızlığına sahip ve Emma Roberts'ın canlandırdığı Chanel karakterinin sahip olduklarına göz diken Hester rolünde görmemize az kaldı. 

Lea; Fox'un partisinde Zimmermann'ın siyah-beyaz baskılı elbisesi ve Jimmy Choo sandaletleriyle formda görünüyor.


January Jones elleri cebinde oldukça rahat. Asimetrik kesimli elbisesini o da Ashley Madaweke gibi Stuart Weitzman'nın bilekten bağlı 'Nudist' modeli sandaletleriyle kullananlardan.


Abigail Breslin'i hiçbir zaman yaşına uygun kıyafetler içinde göremeyeceğiz. Bunu bildikten sonra gelelim Comic Con'da ki içler acısı haline. 19 yaşında sapsarı saçları ve giyim tarzıyla 'Sabahların Sultanı' kıvamında görmek üzücü. 'Herkes kalbinin ekmeğini yer' diyeceğin günler de yaklaşıyordur, kimbilir. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest