Haftanın Sokak Stilleri

7/13/2015


Gömlek elbiseler yazın yeni trendlerinden biri olarak kendine yer buldu. Sevilmeyecek gibi de değil. Bu sezon oldukça popüler olan olan ve defilelerde yer alan gömlek elbiseler, alışverişte ve gece dışarı çıkarken tercih edilirken tek parça olması sebebiyle hamile kadınların da sevdiği modellerden oldu. Bu eforsuz şıklıkla Rihanna New York sokaklarından geçiş yapmış.

Küçük yaşta ünlü olanlardan Victoria Justice; A kesim, evaze eteği, ilüzyon etkili Rebecca Minkoff'un bomber ceketi ve sneakerslarıyla tamamlamış. Bohem havasında olan örgü saçları ve sırt çantasıyla New York caddelerinde.

Selena Gomez jean şortu, beyaz gömleğiyle yazın en rahat edilen ve sevilen ikilisini buluşturmuş. Sıcak havalarda botları kaç kişi tercih eder bilmiyorum ama cool görünmek adına bundan vazgeçmeyenler çoğunlukta.


Diane Kruger ve Joshua Jackson Hollywood'un cool çiftlerinden. 'İşimi sevsem de; kendimi canlandırdığım rollerle değil yaşam biçimimle ifade etmek istiyorum.' diyen Diane rahat ve şık tarzını da sokaklarda yansıtmaya devam ediyor.

İpek ve satenden oluşan dantellerle süslenen spagetti askılı 'Slip Dress'ler iç çamaşırı etkisini sokaklara yansıtmaya başardı. Jessica Alba; Rebecca Minkoff askeri ceketi, slip elbisesi ve platform sandaletleriyle Paris'i adımlıyor.

Anna Kendrick'i film galaları ve davetlerde görmeye alışmıştık. Şimdilerde sevgilisiyle tatile çıktığı için daha yakından takip ediliyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest