2015 Teen Choice Ödülleri | Pretty Little Liars

8/19/2015


Sara Shepard'ın çok satan serisinden uyarlanan Pretty Little Liars yaz finalini gerçekleştirdi. Yarattığı etkiye kayıtsız kalamayan Türk yapımcılar da 'Tatlı Küçük Yalancılar' olarak bu gençlik dizisini ekranlara taşıdı. Türk yapımını hiç izlemediğim için kıyaslama yapamıyorum. 
Geçtiğimiz yılın kırmızı halısı için buraya.

Dizide Aria karakterini canlandıran Lucy Hale, Teen Choice Ödülleri'nde Julien Macdonald'ın kobalt mavisi ve siyah renk karışımından oluşan derin V panelli elbisesini mavi tonlardaki dumanlı göz makyajıyla kullanmış.


Emily Fields karakteri için dizide daha sportif bir tarza yönelen Shay Mitchell günlük hayatında tercihini daha gösterişli parçalardan yana kullanıyor. Versus Versace'nin 2015 ilkbahar koleksiyonundan tek parça, siyah-beyaz renklerden oluşan ceket elbisesi içinde bronz tenini sergiliyor. 


Sarı saçları, kırmızı ruju ve gülümsemesiyle Ashley Benson'ın daha fazlasına ihtiyacı yok. Amanda Wakaley'in straplez elbisesi ve Tamara Mellon imzalı bilekten bağlı ince sandaletlerini altın rengi clutchıyla tamamlıyor.


Dizide nasıl bir önem taşıdığını anlamadığım Mona rolünü oynayan Janel Parrish, Pretty Little Liars'ta olduğu gibi davetlerde de ona yakın tarzda görünüyor. VONE Butterfly Effect tasarımı elbisesi ve siyah sandaletleriyle tipik Mona görünümünde. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest