“American Ultra” Los Angeles Galası

8/19/2015


Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart’lı 'American Ultra' haftaya Türkiye'de gösterime girecek. Biz de öncesinde filmin Los Angeles'ta gerçekleşen galasına göz atalım. Aksiyon-komedi türünde olan film küçük bir kasabada oturan Mike'ın ( Jesse Eisenberg) gizli güçlerini keşfetmesini konu alıyor. Kristen Stewart'a göre American Ultra, Jesse Eisenberg ile daha önce birlikte rol aldıkları 2009 yapımı 'Adventureland'ın devamı gibiymiş.

American Ultra galasını Kristen Stewart'ın nadir gülümsediği anlardan biri olarak kayda geçelim. Zuhair Murad'ın 2016 Resort koleksiyonundan çiçek işlemeli payetli tulumu ve özellikle gözlerine dramatik bir etki yaratan makyajıyla Kristen stilini bir seviye yukarı taşımış. 


Teen Wolf'tan Holland Roden favori markası Self-Portre'nin 2015 Kış koleksiyonundan midi etek ve büstiyer takımını aynı model bir el çantasıyla kullanmış. 


American Horror Story, Friday Night Lights gibi dizilerde rol alan Connie Britton da American Ultra'nın oyuncularından biri. Safiyaa 2015 Resort koleksiyonundan seçtiği 'Marakanda' modeli uzun elbisesinin kırışıklıklarını bile umursamadan şık olduğunu söyleyebilirim. Güzel saçlarını sergilemek istese de bu elbisesiyle birlikte gevşek bir topuz yüzünü ortaya çıkarırdı.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest