Haftanın Sokak Stilleri

8/20/2015


Olivia Palermo ile bu haftanın sokak stillerine giriş yapalım. Olivia omuzlarını açıkta bırakan fırfırlı bluzunu, Topshop'un çiçek desenli eteği ve yazın vazgeçilmezi olan babetleriyle kullanarak rahat  bir şıklıkta.

Girls dizisinde rol alan Gillian Jacobs bu sıcaklarda asla üzerimize alamayacağımız montuyla alışveriş yaparken görüntülenmiş.

Jamie Chung pileli, siyah-beyaz Proenza Schouler'ın midi eteğini daha önce farklı bir üst kullanarak gece davetinde giymişti. Şimdiyse rahat bir gömlekle birlikte günlük stiline adapte etmiş.


Kate Bosworth kendine özgü yaratıcı karışımlar yaratmaktan çekinmeyen ve moda eleştirmenlerinin radarına takılan isimlerden biri. Oxford gömleği, geniş paça pantolonu ve bantlı düz ayakkabısıyla zahmetsiz rahatlıkta.

Nina Dobrev yazlık yerlerde bir çok kişinin tercih ettiği parçaları kullanmış. Tabi bootielerini saymazsak. 


Robin Thicke'nin  Blurred Lines klibiyle şansı açılan Emily Ratajkowski daha sonra Gone Girl ile sinemaya da bulaştı. Şimdilerde 'We Are Your Friends' filminin tanıtım turunda olan Emily, galalarda ve günlük hayatında ne giydiği yakından takip edilen ünlüler arasına hızlı bir geçiş yaptı.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest