Houston, Bir Meleğimiz Var !

8/19/2015


Victoria's Secret'ın en yeni meleği Sara Sampaio yepyeni Body by Victoria koleksiyonunun lansman turu için Houston, Texas'taydı. Sara Sampaio, Houston'da şehir turunun ardından Houston Galleria, Willowbrook Mall ve Woodlands Mall alışveriş merkezlerindeki Victoria’s Secret mağazalarında markanın hayranlarıyla buluştu. Yeni Victoria's Secret Meleği ayrıca Victoria's Secret Body Care koleksiyonunu ve yeniden sunulan popüler parfüm Tease'i de tanıttı.

Yepyeni ve daha iyi sloganıyla tanıtılan Body by Victoria koleksiyonunda en yumuşak sutyenler, en narin danteller ve en konforlu kalıplar yer alıyor. Victoria's Secret tarafından lanse edilen bir başka koleksiyon olan Lounge Collection ise rahatlamak ve gevşemek için ideal, yumuşak ve eğlenceli sutyenler içeriyor. Ve bunların tümü 12 mükemmel stilde, A-DDD cup ve XS-XL beden seçenekleriyle sunuluyor.


Yepyeni Victoria’s Secret Body Care koleksiyonu; düzgünleştirici peeling/temizleyici, ultra yoğun krem temizleyici, nemlendirici vücut losyonu ve hafif vücut yağı olmak üzere günlük kullanıma uygun dört ürünle vücudu baştan ayağa besliyor, susuzluğunu gideriyor ve yumuşacık bir cilt yaratıyor. VS Body Care koleksiyonu Acai, Verbena, Shea ve Hindistancevizi Sütü olmak üzere dört koku seçeneğiyle sunuluyor. Marka ayrıca en popüler kokularından biri olan Victoria's Secret Tease'i yenileyerek sunuyor. Siyah vanilya, buzlu armut ve gardenya tomurcuğu notalarının hakim olduğu Victoria's Secret Tease, dantel ve file dokunuşları ve pembe pompasıyla şık bir şişede sunulan, baştan çıkarıcı bir koku.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest