“She’s Funny That Way” Los Angeles Galası

8/20/2015


Justin Theroux ile evlenmesinden sonra She's Funny That Way filminin galası için ilk kez basın önüne çıkan Jennifer Aniston her zamanki klasik tarzında. Los Angeles'ta düzenlenen galaya Roland Mouret'in siyah tulumuyla gelen Jennifer, pantolon paçalarını gereğinden fazla uzun tutmuş. Her zaman görmeye alıştığımız fönlü saçlarındansa  yeterince baygınlık geldi.


Holland Roden davetlerden açılışlara, galalardan etkinliklere akmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 'American Ultra' filminin galası için Self-Portre markasının bordo rengindeki büstiyer takımını giyen Holland yine Self-Portre takıntısından vazgeçmemiş. Bu kez kısa kollu güpürden oluşan elbisesiyle daha iyi bir tercih yapmış.


She's Funny That Way filminde rol alan Imogen Poots Valentino'nun 2016 Resort koleksiyonundan geniş kollu, dantel detaylardan oluşan elbisesiyle romantik bir havada.


Mena Suvari'yi siyah saçlarıyla tanımak oldukça zor. Zaten hiç ortalarda görünmediğinden arada bir imaj değiştirip galalarda poz vererek, ortalığı boş bırakmak istemiyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest