Alessandro Michele Madonna için Tasarladı

9/16/2015


Gucci'nin yeni kreatif direktörü Alessandro Michele'in, Madonna'nın çıktığı dünya turu Rebel Heart için tasarladığı kostümler,9 Eylül'de Bell Centre Montreal, Kanada da gerçekleşen ilk konseriyle gün yüzüne çıktı.

Sahneye egzotik bohem bir Gucci tasarımıyla çıkan Madonna: dantel ve jakarlı mayosunu; işlemeli kemeri, çok renkli kumaşlardan oluşan, siyah fırfırlı eteği ile tamamladı. Altına diz boyu deri bağcıklı topuklu ayakkabı giymeyi tercih eden Madonna, başında çiçeklerle kaplı siyah şapkasıyla izleyenleri mest etmeyi başardı. Dansçıları ise Madonna'ya fırfırlı ve çok renkli Gucci mayoları ile eşlik etti.


Hem Madonna hem de dansçıları için kostümler tasarlayan Michele: “Madonna ile çalışmak benim için harika bir deneyim ve unutulmayacak bir hediye oldu. Onu sahnede çalışırken gördükten sonra onun neden bu kadar büyük bir isim olduğunu daha iyi anladım. Kendisi gerçekten çok yetenekli bir sanatçı ve ona bayılıyorum.”dedi.

Rebel Heart Turu 2015 yılının sonuna kadar Amerika'da 20, Avrupa ve İngiltere'de 16 şehre misafir olacak. 2016 yılı için ise şimdiden Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Asya ya ek konser tarihleri belirlendi.

Rebel Heart Dünya Turu Live Nation Global Touring tarafından düzenleniyor. Konser tarihleri ve detaylı bilgi için madonna.com/tour sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest