Kırmızı Halı | 40. Toronto Film Festivali'nde Rachel McAdams

9/17/2015


İskandinavya doğasında geçen "Every Thing Will Be Fine''da oynayan Rachel McAdams, Cushnie et Ochs'un kış koleksiyonundan yan kısmı transparan panellerden oluşan midi elbisesiyle filmin basın tanıtımına katılmış. 


Toronto Uluslararası Film Festivalinde The Wrap'dan Jeff Snieder'a konuşan McAdams, Benedict Cumberbatch’ın oynayacağı Stephen Strange'e karşı kadın başrolü canlandıracağını söyledi.

Zimmermann'ın beyaz işlemeli uzun kollu elbisesiyle Ryerson Tiyatrosu'nda 'Jason Reitman's Live Read'e katılan Rachel yana ayırdığı saçları ve pembe rujuyla baştan aşağı doğal görünüyor.


Tom McCarthy’nin gerçek hayattan uyarladığı ''Spotlight''; Katolik Kilisesi'nde çocuklara uygulanan cinsel tacizi ortaya çıkaran Boston Globe gazetecilerinin hikayesini anlatıyor. Filmde Michael Keaton, Mark Ruffalo ve Stanley Tucci gibi oyuncularla birlikte Rachel McAdams da kadroda.

''Spotlight''ın Toronto Film Festivali'nde gerçekleşen prömiyerinde McAdams, Valentino'nun 2016 Resort koleksiyonundan iç çamaşırının göründüğü çiçek işlemeli uzun elbisesini giymiş. Her yerde kotarmayan bu iddialı transparanlar bu kez işe yaramış. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest