New York Moda Haftası | 2016 İlkbahar Givenchy Front Row

9/13/2015


Givenchy 2016 İlkbahar- Yaz koleksiyonunu bu kez Paris Moda Haftası'nda değil New York'ta sergileme kararını aldı. Marina Abramovic'in sanat direktörlüğünü yaptığı defilede, 2001'deki 9/11 terör saldırısı da hatırlandı. New York Moda Haftası'nın ikinci gününde Pier 24 Hudson River'da  düzenlenen defilede Riccardo Tisci'yi yalnız bırakmayan bir çok ünlü isim vardı. 

Liv Tyler uzun saçları ve gülümsemesiyle hala çok güzel. Riccardo Tisci imzalı siyah elbisesi, bilekten bağlı sandaletleri ve kırmızı ruju onun için fazlasıyla yeterli.


Givenchy'nin beyaz takımıyla maskülen bir tavır içine giren Margot Robbie minimalist formunu makyajıyla birlikte daha belirgin kılmış. Pantolon paçasının uzunluğuysa rahatsız edici.


Givenchy'nin 2015 İlkbahar/Yaz reklam kampanyasının yüzü olan Julia Roberts da siyahtan vazgeçmeyerek güçlü ifadesini netleştiriyor.


Karnı burnunda da olsa her türlü etkinliğe katılmayı bir görev bilen, reklamını yapmaktan geri kalmayan Kim Kardashian ve yanındayken boynu bükük, mahzun ifadesini eksik etmeyen Kanye West ikilisi olmazsa olmazdı.


Diz hizasındaki elbisesi, deri büstiyer ve transparandan oluşan Irina Shayk; preppy, gotik karışımı sergilediği duruşunu doğal makyajıyla belirgin kılmış. Gece ve gündüz de tercih edilebilen bu elbise modeliyle Irina, defilenin konukları arasındaki en iddialı isimlerden.


Amanda Seyfried siyah ve dorenin gücünden faydalanmış. Saçlarındaki geniş bukleler, naturel makyajı ve hiç aksesuara başvurmamasıyla gerekeni yapmış.


Transformers: Age of Extinction filminin galalarında giydiği kıyafetlerle daha fazla modacının dikkatini çekmeyi başaran Nicola Peltz yine doğru bir tercih yapmış.


Uzun süredir moda dünyasından uzak kalan Fransız güzel Laetitia Casta sonunda ortaya çıktı. Zaman 37 yaşındaki Casta için zor geçmiş olacak ki bir hayli yorgun görünüyor.


Victoria's Secret'in en beğendiğim modellerinden biri olan Doutzen Kroes maskülen silüetiyle defileyi izleyenler arasında farklı bir etki yaratmış.


Hailee Steinfeld genç yaşında kendine özgü ağır stile sahip. Geniş kesimli parçalar ve  koyu renk göz makyajıyla tamamladığı bu çizgisini bu kez Givenchy'nin koleksiyonuyla yaratmış.


Nicki Minaj paçalı tavuk trendiyle yine ortalığı yakıyor. Daha kısa ve dolgun mu gözükmek istiyorsunuz? Neden Nicki'nin yolunu izlemiyorsunuz?

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest