‘The Martian’ Londra Galası

9/29/2015


'The Martian' vizyona girmeden Türkiye'de de en çok okunanlar listesine girecek gibi. Ridley Scott'ın yönettiği filmde yer alan Jessica Chastain uzaya yabancı değil. Interstellar'da da oynayan Jessica bu kez 'The Martian'la Mars'a doğru yolculuğa çıkıyor. Hazır su da bulunmuşken tam zamanı.

Jessica Chastain kızıl saçları, Elie Saab'ın derin göğüs dekoltesi ve zümrüt küpeleriyle kırmızı halıda ağırlığını koymuş. Zaman geçtikçe ışıldayan kadınlardan biri oldu.


Kate Mara'nın pixie saç kesimini seviyorum. Ablası Rooney gibi kısacık saçları ve keskin hatlı kıyafetleriyle göz önüne çıkan Kate, bu kez Christian Dior'un 2014 Couture koleksiyonundan midi elbisesini renkli sandaletleriyle kullanmış. Daha yumuşak bir tasarımı seçen Kate saçları ve ruju sayesinde vamp havasını koruyor.


Daha çok komedi filmlerden rol alan Kristen Wiig de 'The Martian'ın kadrosunda. Filmin Londra galasında Valentino'nun 2016 Resort koleksiyonundan bir parçayı seçmiş. Nude tonundaki elbisenin üzerindeki işlemeler oldukça sıcak bir etki yaratıyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest