53. New York Film Festivali "Steve Jobs" Galası

10/06/2015


Merakla beklenen 'Steve Jobs' filmi New York Film Festivali kapsamında prömiyerini gerçekleştirdi. 'Apple'ın kuruluş hikâyesinin beyaz perdeye taşındığı filmde Kate Winslet, şirketin en yaşlı elemanlarından biri olan Joana Hofman'ı canlandıracak. Hofman, şirketin kurucusu Steve Jobs'a birçok konuda verdiği destekle Apple'ın önemli isimleri arasında yer alıyor.

Dün 40 yaşına giren Kate Winslet, New York Film Festivali'nde Valentino'nun kokteyl elbisesini giyerek hiç de kendi stilini yansıtan bir seçimde bulunmamış. Ya da ben güpür detaylarıyla kaplı elbiseler görmekten bıktım.


Apple kurucularından Steve Wozniak sonunda bir Steve Jobs filmini beğenmiş gözüküyor. Ashton Kutcher'ın oynadığı ''jOBS''u, pek çok yanlış var diyerek sevmemişti.

Steve Jobs filminde Steve Jobs'u canlandıran Michael Fassbender de pek tabi NY Film Festivali'ndeki galadaydı. Thom Sweeney'nin takım elbisesi, kravat, gömleği ve her daim cool tavırları üzerinden eksik olmuyor.


Alicia Vikander 'Steve Jobs' filminde rol almamasına rağmen yeni ayrıldığı sevgilisi Michael Fassbender'i yalnız bırakmak istememiş olabilir. Alicia Vikander, Barbara Casasola'nın 2016 İlkbahar koleksiyonundan bordo rengindeki midi elbisesi ve altın tonlarında sandaletlerle kullanmış. Elbisenin altından görünen pabuçları sevenler için ideal. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest