Angelina Jolie | Vogue US Kasım 2015

10/20/2015


Beckham gang magazin sayfalarında bir köşede dursun. Dünyanın en merak edilen bir başka ailesi Jolie & Pitt de kameralar karşısında ekibiyle tam kadro yer almış. Oldukça cool üyelerden oluşan aile Vogue'un 2015 Kasım sayısı için bir araya geldi.Ailesiyle birlikte eğlenceli pozlar veren Jolie, yeni filmi "By the Sea", çocukları ve eşi Brad Pitt'le olan ilişkisine dair bilgiler paylaşmış. 'By the Sea'de ilişkilerinde sorun yaşayan karı-kocayı canlandıran çift 'Aramızda sorunlar var ama canlandırdığımız karakterlerle uzaktan yakından alakası yok. Öyle olsaydı oynayamazdık' demiş. 


Angelina sağlık sorunlarıyla ilgili olarak ruh haline değinmiş: 'Ailemdeki kadınlar 40’lı yaşlarında kanserden öldü. 40’ımı geçince kafamda saatli bir bomba ile yaşıyor gibi hissettim. Her gün son günüm gibi. Ve ameliyata karar verdim. Şimdi 50’mi görmek için sabırsızlanıyorum. Keşke annemin de böyle bir şansı olsaydı.' 


Çocuklarına odaklanmak istediğini ve bu yüzden kamera arkasında daha mutlu olacağını söyleyen Angelina oyunculuğu bırakabileceğini ifade etmiş. Jolie'nin evlat edindiği ilk çocuğu Maddox ise şu sıralar ülkesi Kamboçya üzerine bir filmde Kamboçyalı bir yönetmenle birlikte çalışıyormuş.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest