FRONT ROW | 2016 İlkbahar/Yaz Stella McCartney

10/08/2015


Paris Moda Haftası'nın son günlerinde Stella McCartney defilesini izlemeye gelenler arasında Formula 1 yarışçısı Lewis Hamilton, aktris Salma Hayek ve tenis oyuncusu Maria Sharapova gibi isimler vardı.

Stella McCartney'nin İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu ön sıradan izleyenlerden biri olan Maria Sharapova tasarımcının Resort koleksiyonundan seçtiği bir parçayla sportif ve şık görünüyor. Platformlu loaferlarını ve etek kısımlarındaki at baskısını çok sevdim. 


İngiliz modacı McCartney'in yeni koleksiyonunda kadınsı modeller ve hareketli kesimli elbiseler dikkat çekerken Salma Hayek klasik tarzda bir elbiseyi tercih etmiş. Hiçbir defileyi kaçırmayan Salma'nın kocası Yves-Saint Laurent, Gucci, Bottega Veneta, Puma gibi markaların sahibi olan Francois-Henri Pinault olunca bu kaçınılmaz oluyor. 


Stella McCartney 2016 yazını gökkuşağı renkleriyle donatmak istemiş. Ama defileye gelen Suki Waterhouse salaş mı salaş siyah tulumu ve derin göğüs dekoltesiyle rahatlıktan vazgeçmekten seksi görünmek istemiş. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest