'Spectre' Londra Basın Tanıtımı

10/23/2015


James Bond serisinin merakla beklenen son filmi 'Spectre'nin Londra'da basın tanıtımı gerçekleşti. 24. Bond filmi Spectre'nin 148 dakikalık süreyle şu ana kadarki en uzun süreli Bond filmi olduğunu açıkladılandı bile. Daniel Craig, Christoph Waltz, Lea Seydoux ve Monica Bellucci'nin rol aldığı filmin Türkiye'de gösterim tarihi ise 6 Kasım.  

Monica Bellucci, Dolce & Gabbana'nın pembe ipek bluzu ve yüksek bel kuşaklı pantolonunu siyah platformlu ayakkabılarıyla tamamlamış. Saçlarını kurutup doğal haline bırakmış görünümü ve aynı sadelikteki makyajıyla duru güzelliği ortada.


Miu Miu'nun 205 Sonbahar/Kış defilesini en ön sıradan izleyenlerden biri olan Lea Seydoux markanın mavi-yeşil tonlarındaki takım elbisesini mavi platformlu ayakkabılarıyla eşleştirmiş. Genellikle retro saç stiline yönelen Lea bu defa saçlarını yandan ayırmış. 


Christian Dior'un 2015 Kış koleksiyonundan siyah, beyaz ve hardal renk geçişlerinden oluşan kolsuz elbisesiyle 'Spectre' tanıtımına katılan Naomie Harris de harika görünüyor. Özellikle Aquazzura'nın burnu açık ayakkabılarını dikkat çekici. Filmin tanıtım turu için bu üç güzel kadınla daha sık karşılaşıp stillerini yakından inceleyeceğim.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest