Haftanın Sokak Stilleri

12/16/2015


Bim'den aldığı suları evine götürürken yakalanan Halle Berry hiç bozuntuya vermemiş. Yaşını göstermeyen kadınların başında gelen Halle için yırtık bir jean ve sneaker yeterli.

'Hiç tarz sahibi değilsin keşke ölsen' bakışıyla poz veren Ashley Tisdale sırada. Hiç stil sahibi olmadığı gibi nasıl ünlü olabildiğini anlamadığım biri Ashley. Şans yüzüne gülmüş belli.

Nicole Scherzinger sağlam karın kaslarını sergileyebilir, hakkıdır. Lewis Hamilton'ı Kendall Jenner gibi bir çıtıra kaptırdıktan sonra tekrar geri almak kolay değil. Keep working, Go Nicole!Bir giydiğini bir daha giymez oldu Emmy Rossum. Jessica Alba ile yarışır hale geldi. Ama zarif ve sade stilini yavaş yavaş sevmeye başladım.

Islak saçlarınla sinüzit olacaksın Dakotacığım. Cool görünmenin altın kurallarından ev terliği trençkot ikilisi kendisinde durmamış, olmamış, olamamış.

Jessica Jones dizisiyle takip edilenler listesinde üst sıralara tırmanan Krysten Ritter, ünlü etiketinin aksine alabildiğine sade. Mütevaziliği takdir edilesi.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest