KIRMIZI HALI | Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2015

12/02/2015


Yılın merakla beklenen ödülleri ‘Pantene Altın Kelebek’, 42. yılında da Türkiye'nin ünlülerini aynı çatı altında buluşturdu ve yılın ‘en iyi’lerini ödüllendirdi.

Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği “Pantene Altın Kelebek Ödülleri”, 29 Kasım Pazar akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.


Saat 19.00'da kokteylle başlayan gecede; Sibel Arna, Onur Baştürk, Cengiz Semercioğlu, Tülin Şahin ve P&G Beauty Saç Stilisti Önder Tiryaki, davetlilerle kırmızı halıda röportaj yaptı. 

Halit Ergenç'in sunduğu gecede Gülşen, Mustafa Ceceli, Serhat Hacıpaşalıoğlu ve Edis sahne aldı. Sanatçılar, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde performanslarıyla davetlilere keyifli bir gece yaşattılar. 


Pantene işbirliğiyle düzenlenen 42. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde 1000. ödül de verildi. ‘En İyi Proje’ kategorisinde takdim edilen bu özel ödül, ‘Kayahan En İyiler’ albümünün oldu. Ödülü Kayahan’ın eşi İpek Açar, yapımcı Samsun Demir ve Murat Yıldırım aldı. İpek Açar, “Altın Kelebek’in 1000. ödülünün, şarkıları ve hayattaki duruşuyla büyük küçük herkesin hayatına dokunmuş benim için ise çok farklı anlamlar taşıyan, hem canımın yarısı, hem de müzikle ilgili bildiğim her şeyi öğreten biricik eşim Kayahan’a verilmesi büyük bir gurur” diye konuştu. İpek Açar, ödül sonrası Kayahan’ın unutulmaz şarkısı ‘Mor Menekşe’yi seslendirdi.


Gecede Poyraz Karayel dizisinin çocuk oyuncusu Ataberk Mutlu, ‘En İyi Çocuk Oyuncu’ ödülünü aldı. Sahneye ağlayarak çıkan küçük oyuncuya ödülünü, Göksel Arsoy takdim etti.


‘En İyi Komedi Dizisi’ ödülünü alan Güldür Güldür ekibi, sahneye 19 kişi çıktı. Ekibin hazırladığı teşekkür konuşması ise izleyenleri ve salondakileri kahkahaya boğdu.


Bu yıl ilk defa belirlenen “Pantene Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde; Hande Erçel, Bensu Soral ve Nilay Deniz Pantene Altın Kelebek özel jürisi tarafından ödüle layık görüldü. Genç oyunculara ödülünü, Bergüzar Korel takdim etti. Bergüzar Korel ve Pantene Yıldızı Parlayanlar kategorisinin ödül kazanan genç oyuncularını geceye, P&G Beauty Saç Stilisti Önder Tiryaki hazırladı. Bu yılın ilklerinden biri de ödül kazanan ünlü isimlere okuyucuların ödül vermesi oldu. Pantene Altın Kelebek özel jürisi tarafından seçilen 15 şanslı okur, geceye yıldızlar kadar özel hazırlanma ve sevdiği sanatçılara sahnede ödül verme şansını yakaladı.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

  1. Ziynet Sali'nin o bakış ne ya koptum :)))
    Nilay Deniz'i pek tanımasam da sırt dekolteli beyaz takımını çok cool buldum.
    Ama geceye o ödül alan çocuk damga vurdu bence :)

    YanıtlaSil

Pinterest