'Star Wars: Episode VII The Force Awakens' Londra Galası

12/20/2015


Güç uyandı, uyanıyor derken 30 yıl sonrasında yaşananlar Jedi'in Dönüşü ile devam ediyor. 'Star Wars: The Force Awakens / Güç Uyanıyor' filmini izlemeye gelenler arasında Star Trek'ten Benedict Cumberbatch vardı. Eşi Sophie Hunter'la birlikte kırmızı halının cool çiftlerinden. Sophie soğuk nevale tipini hakkıyla veriyor. Monokrom çizgisine başvuran Sophie, Valentino'nun midi çan eteğini zımbalı portföy çantasıyla eşleştirmiş. Kış için mükemmel bir karışım. 


Kırmızı halıda hayranlarına 'May the force be with all of you' diye seslenen Daisy Ridley, Audrey Hepburn'den ilham almış görünüyor.  Roland Mouret'in cut-out işlemeli büstiyeri ve organza eteğiyle mükemmel görnüyor.


Lupita Nyong’o'nun Star Wars: The Force Awakens Londra galasında peplum detaylı, metalik boncuklardan oluşan eteği Proenza Schouler'ın 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ait. Keskin hatlara sahip elbiseyi mavi rujuyla kullanarak başka bir gezegenden misafirliğe gelmiş. 


Felicity Jones, 'Little Black dress' seçimiyle günün her saatinde giyilebilecek bir görünümde. Şık görünmenin en kolay ve zarif yolu küçük siyah elbiseler. Hiç aksesuara başvurmadan kahkülleriyle Felicity dikkat çekici. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest