'Star Wars: The Force Awakens' Los Angeles Galası

12/15/2015


 "Star Wars: The Force Awakens" galası Los Angeles'ta gerçekleşti. 

Star Wars ile adını duyuran Daisy Ridley Hollywood'a hızlı bir giriş yaptı. Amerikan'ın her daim ihtiyaç duyduğu taze yüz bu sefer İngiltere'nin bağrından kopan Daisy oldu. Duru güzelliğine yaraşır şekilde Chloe'nin 2013 koleksiyonundan beyaz elbisesiyle arz-ı endam etmiş. 


Taze gelin Sofia Vergara kocasıyla bol bol poz vermiş. Joe Manganiello da kadınını sahiplenen tutuşuyla "hem evliyim hem seksi" pozu kesmekle meşgul. Victoria Beckham'ın tasarımı Sofia'ya cuk oturmuş. Star Wars gecesine özel yaptırdığı  Prenses Leia topuzu gecenin güzel dokunuşlarından. Ama bu kalıpta bir elbiseyle bu topuz yanlış bir tercih olmuş.


Gwendoline Christie'nin kırmızı halı(lar)daki en iyi kıyafeti diyebilirim. Heykelsi formu, "topuksuz" 1.91 boyuyla o iyi taşımasın da kimler taşısın. Oscar de la Renta Pre-Fall 2016'dan seçtiği parça saten peplum detayı ve kadife fiyonkuyla gala gecesi bu işi kotarmış.


Lupita Nyong'o, Alexandre Vauthier'in 2015 couture koleksiyonundan seçtiği gümüş payetlerden oluşan tasarımıyla kırmızı halıya ışıltılı bir giriş yaptı. Doğal tutturulmuş topuzu ve kırmızı dudaklarıyla dönüp bakılası. Ama şimdiye kadarki en iyisi değil. Ne Lupitalar gördük.


Zendaya Coleman Türkiye'de sadece teenagerlar tarafından biliniyor olsa da Amerika'da bu 19'luk çıtır oldukça popüler. "Büyüyünce Rihanna olucam" edalarıyla Zendaya, Michael Kors'un 2016 Pre-Fall koleksiyonundaki balıkçı yaka elbisesi ve makyajıyla ablalarına özeniyor. 


Sarah Hyland, gala konseptine uygun Kaufman Franco tasarımıyla uzaydaki yıldızları elbisesine taşımış. İri gözleri için metalik tonlardaki göz makyajı başarılı.


Bir deri bir kemik Jaime King'te sıra. İkinci çocuğunun doğumunun ardından "kısa sürede forma giren anne" modasını takip etmişe benziyor. Sin City'deki balık etli halini tercih ederdim. Monse'nin beyaz straplez elbisesiyle sırtında gömlekten bozma bir yatak taşıyor. Galada yorulunca kıvrılıp uyuyacak zaar.


Calista Flockhart benim için hep Ally McBeal olarak kaldı. Yıllardır Harrison Ford'la olan birlikteliği bile bu algımı değiştirmedi. Han Solo'nun yanında Ally McBeal. En alakasız film/dizi karakteri kombinasyonu olabilir.


"60 yaşında olmak ama göstermemek" eşittir Geena Davis. Botoks, yüz gerdirme ya da her ne yaptırdıysa hepsi dozunda kalmış. Hala güzel.


Hunger Games galalarından sonra da Elizabeth Banks'e rahat yok. O gala senin bu davet benim gezmelere doyamadı. Tabi bu durum ünlü tasarımcıların işine geliyor. Bas bas paraları tasarımcılara durumu. Banks, Elie Saab'ın 2016 Resort koleksiyonundan mavi, siyah ve kırmızı yaprak işlemelerden oluşan elbisesiyle pek zarif olmuş. Fakat bu kadının yüzü makyajı kaldırmıyor. Doğal tonlardaki bir kaç dokunuş stiliyle çok daha uyumlu olacak kanaatindeyim. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest