'The Hateful Eight' Los Angeles Galası

12/11/2015


Aylardır merakla beklediğimiz Tarantino'nun son bombası 'The Hateful Eight'in galası Los Angeles'ta gerçekleşti.

Filmin başrolünde Channing Tatum oynadığı için eşi Jenna-Dewan galada bulundu. Tarzının olmadığını düşündüğüm Jenna kedi olalı bir fare tutmuş. Marchesa'nın İlkbahar 2016 koleksiyonundan dantel-tül karışımı elbisesini sade bir saç modeliyle kullanmış. Önüne düşen perçemleri saçlarının yanına tokayla tutturmak istiyorum.


Bella Thorne oyuncu mu, şarkıcı mı ya da her ikisi mi bir fikrim yok. Amerikalı gençleri peşinden sürekleyen Disney yıldızı Topshop'un dantel üstü ve işlemeli eteğini daha seksi kılmak için dizüstü çizmelerle pekiştirmiş. 18 yaşında olup seksi görünmek için neden bu kadar kendilerini parçalarlar anlamam. 


Amerikan iç savaşının bir kaç yıl sonrasında geçen, sekiz kanunsuzun maceralarının anlatıldığı 'The Hateful Eight'te Kurt Russell'ı tekrar sahalarda görüyoruz.  Meğer adam Tango & Cash'ten sonra ölmemiş. Yıllardır ayrılmaz bir parçası olan Goldie Hawn'la olan beraberlikleri ilk günkü tazeliğinde. Tabi bir Safiye Faik değil. 


'The Hateful Eight'den önce adını bile duymadığımız Jennifer Jason Leigh bir de Altın Küre adaylığı alarak bir taşla iki kuş vurmuşa benziyor. 2016'da kendisini büyük bütçeli aksiyon filmlerinde görebiliriz. Jennifer; tek omuzlu elbisesiyle klasik çizgiyi Roland Mouret'la çekiyor. Ama bir o kadar da saçını başını dağıtmış. Altın Küre Ödülleri'ne kırmızı halıya daha çok çalışıp gelmesini temenni ediyorum.


Tango & Cash'ten sonraki Kurt Russell gibi Mimic'ten sonraki Mira Sorvino da benim için gizem dolu. O ara hangi filmde rol aldı ne yaptı en ufak bir fikrim yok. Ama onun da Kurt Russell gibi yaşıyor olduğunu görmek sevindirici. Gümüş baskılı mini elbisesi dikkati düzgün bacaklarına çekmek adına doğru bir seçim.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

Pinterest