KIRMIZI HALI | 21.Critics' Choice Film Ödülleri

1/18/2016


Film Eleştirmenleri Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Rachel McAdams 'Spotlight'taki rolüyle ödülü kucakladı. Elie Saab Couture'üyle mücevher ışıltısında.


Bu hüzün dolu bakışlı kadın 2015 Altın Küre Ödülleri'nde de çok hoştu. Kirsten Dunst bohem havasına uygun bir Chanel'le naif, kırılgan görünümünü yansıtmış.


Alicia Vikander için sene bol ödüllü geçiyor. Michael Fassbender'ı kapmasına değinmek istemiyorum bile. Bol işlemeli Mary Katrantzou elbisesine bayıldım. Üzerine tam anlamıyla cuk oturmuş.


Jason Statham ile yakın zamanda nişanlanan Rosie Huntington-Whiteley, yakın zamanda kocaman tek taşını kameralara gösterdi. 5 senelik bir ilişki sonunda 'dünyanın en seksi kadınları' arasında yer alsan da o tek taşı göze sokmadan olmuyor.  

'Mad Max: Fury Road'da oynayan Rosie, Saint Laurent'in asimetrik kesimlerdeki siyah elbisesiyle ortalığı yıkmış!! Gecenin en klas çiftlerinden.


Jennifer Aniston'ın giydiği elbisenin tek göze çarpan detayı deriiiiinn yırtmacı. Bir tasarımcı kıyafetinden çok evde kalan kumaşla terzisine diktirmiş gibi görünüyor. Halbuki Kate Moss taşısa böyle olur muydu tabi olmazdı. 


Siyah giyen kadınlardan bir başkası da Emmy Rossum. Klasik görüntüsünü yırtmacındaki payetlerle ışıltı katmak istemiş. Ama o payetlerle içine şalvar giymiş gibi. Tüm havayı almış götürmüş. Emmy aynı zamanda gecede 'En İyi Dizi Ödülü'nü alan Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail'in sevgilisi. 


Elf güzelliğiyle büyüleyen Liv Tyler üçüncü çocuğuna hamile. Çuval giyse yakışır güzellikteki Liv, Cushnie et Ochs'un klasik elbisesini Nicholas Kirkwood ayakkabıları ve Jimmy Choo clutchıyla tamamlamış.


Ruby Sparks filminde birlikte oynayan Paul Dano ve Zoe Kazan'ın sevgili olduklarını yeni öğrendim. Vikipedi'ye göre filmden çok daha önce 2007 yılından beri birliktelermiş. 


Altuzarra imzalı işlemeli elbise January Jones'u parlatmamış. Çünkü mavi halı üzerinde mavi elbise parlak bir fikir değilmiş. 


Tütülü eteklerden oldukça sıkıldım. Leslie Mann; Monique Lhuillier'in siyah-beyaz tasarımıyla modayı geriden takip ediyor. 


Giyim kuşamdan çok zevk almayan bir kadın Amy Schumer. Olsun, elinden ancak bu kadar gelebiliyor. Zaten çok da tın havalarında. Calvin Klein'ın halter yaka elbisesini aynı tonla portföy çantası ve doğal makyajıyla kullanarak tek tipte işi kotarma çabasında.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest