'Pride and Prejudice and Zombies' Los Angeles Galası

1/28/2016


Filmimizin adı; 'Pride and Prejudice and Zombies' (Aşk ve Gurur Ve Zombiler). Bu kadar abuk isme sahip filmin kadrosunda Cinderella'yı canlandıran Lily James başrolde. Bir Jane Austen klasiği 'Aşk ve Gurur'un Elizabeth Bennet'i bu kez Mr. Darcy'si ile zombilerle mücadele edecek. 

Alexander McQueen'in 2016 Resort koleksiyonundan kadınsı, yumuşak ve romantik görünümlü çiçek işlemeli, büstiyer elbisesiyle Lily James zarif mi zarif.


Bella Heathcote'nin çan eteği ve büstiyer üstten oluşan elbisesi Dolce & Gabbana imzası taşıyor. Dark Shadows filmiyle öne çıkan Bella, 'Pride and Prejudice and Zombies' ile yeniden bir çıkışa geçebilir. Straplez elbisesini Jimmy Choo'nun 'Viola' modeli saçaklı sandaletleriyle tamamlayıp Anya Hindmarch'ın el çantasıyla tamamlamış. 


Kırmızı halı üzerinde çok fazla karşımıza çıkmayan Lena Headey filmin kadrosunda olduğu için mecburiyetten katılmış. Game of Thrones nere zombiler nere diyerek iddialı olmayan bir kıyafetle arka planda kalmayı tercih etmiş. Siyah kadife tulumunu Louboutin'in oxford modeli botlarıyla kullanmış.


Filmde yer alanlardan biri olan Millie Brady zümrüt rengi clutch ve Miu Miu dantelden oluşan transparan elbisesiyle vintage bir hava yakalamış. Koyu renkli rujuyla filme özel vamp bir hava da yaratmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

Pinterest