66. Uluslararası Berlin Film Festivali | 'Midnight Special'

2/16/2016


66. Uluslararası Berlin Film Festivali'nde bu sene 18 film 'Altın Ayı' için yarışacak. Yönetmen Jeff Nichols'ın üstlendiği "Midnight Special" da bu filmlerden biri. Ama farkı bilimkurgu türünde yarışacak tek film olması. Film, 70'lerin bilim kurgu tarzıyla günümüz bilim kurgu filmlerinin karışımını yansıtan havaya sahip. 18 Mart'ta vizyona girmesi bekleniyor.

"Midnight Special"ın Joel Edgerton, Michael Shannon, Adam Driver'lı kadrosunda Kirsten Dunst da bulunuyor. Filmin Berlin'deki basın toplantısına katılan Kirsten, Gucci'nin 2016 Pre-Fall koleksiyonundan boncuklarla nakış gibi işlenmiş elbisesiyle duru ve zarif.  


Chloe Sevigny ile benzer bir duruşa sahip görünse de Kirsten Dunst'ı Chloe gibi garip ve uçuk kıyafetler içinde görmek mümkün değil. 66. Uluslararası Berlin Film Festivali'nin kırmızı halısında Kirsten'ın seçimi Chanel olmuş. 2015 Couture Kış koleksiyonundan sade ve şık detaylara sahip elbisesiyle kırmızı halıdan geçmiş. Genellikle düz kesimli kıyafetleri tercih etse de bu kez sıkıcı değil başarılı bir seçim yapmış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest