Dergi Kapakları | Mart 2016

2/14/2016


'Room'la Oscar adayı olan Brie Larson Elle dergisine misafir oldu. Aday olduktan sonra verdiği röpörtajlarla kendisini daha yakından tanıtan Brie'ye karşı olan ön yargımın yıkıldığını itiraf ediyorum. 

Jessica Alba oyunculuğu bir kenara bırakarak kurduğu 'The Honest Company' şirketiyle daha yakından ilgili. Şirketi adına son olarak makyaj malzemeleri çıkaran Jessica'nın rol aldığı filmler Imdb'de düşük puanlılar listesinde geziniyor. 

2015 yılında 'Cinderella' filmiyle kendini tanıtan Lily James Glamour'un Mart sayısında deri tulumu ve kumral haliyle bambaşka bir görünümde. 

Drew Barrymore anne olduktan sonra rol aldığı filmlerin galaları haricinde göz önünden uzak kaldı. Kim tahmin edebilirdi ki hızlı aşk hayatından sonra çocuklarının annesi ve mutlu bir eş olarak karşımıza çıkabileceğini.

Justin Bieber'ın sevgilisi denince her ne olursa olsun Selena Gomez karşılık buluyor. Ergenlerin aşk hayatına akıl sır ermez. Bugün küsüp yarın barışırlar. Kendi hallerine bırakalım.

Vogue'un 2016 Mart sayısında tatlı mı tatlı Adele yer alıyor. James Corden ile yaptığı düet Youtube'da izlenme rekorları kırarken Adele sempatik ve kompleksiz halleriyle yine kalpleri fethediyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest