'Zoolander 2' New York Galası

2/12/2016


2001 yapımı Zoolander filmi Ben Stiller'ın yönetmenliğinde geri döndü. Filmin senaryosunda ise Jennifer Aniston'ın kocası Justin Theroux'un imzası var. Zoolander'ı izlemediğim için 2016 yapımıyla ilgili de en ufak bir fikrim yok. 'Dumb & Dumber'ın farklı bir versiyonu olduğunu düşünüyorum.

'Zoolander 2'nin oyuncu kadrosunda İspanyol güzel Penelope Cruz da yer alıyor. Balmain'in Pre-Fall 2016 koleksiyonundan, siyah ve altın işlemelerden oluşan halter yaka elbisesini dalgalı saçları ve gül kurusu rujuyla tamamlamış.


Hollywood'un eğlenceli kadınlarından olan Kristen Wiig; dantel üzerine altın rengi payetlerden oluşan, V yaka dekolteli elbisesi Marc Jacobs 2016 İlkbahar koleksiyonundan. Makyajıyla bütünleşen elbisesiyle galanın en şık kadınlarından.


Jennifer Aniston eşi Justin Theroux'a galada eşlik etmiş. 2015'in öne çıkan renklerinden bordo krep elbisesi Galvan'ın 2014 kış koleksiyonundan. Jen ilgi uyandıran, etkileyici bir seçim yapmamış olsa da siyah giymediği için bu kez takdir ediyorum. 


'Zoolander 2' New York galasında modeller de sahne aldı. Beyaz renkli takımı ve kürküyle 'Old Hollywod' etkisini yansıtan Adriana Lima kırmızı ruju ve stilettolarıyla kontrastı yaratmış.


Kardashianlar içinde en farklısı ve en güzeli Kendall Jenner. Çuval giyse iyi taşır şüphe yok ama uçuk pembe elbisesindeki potluklar, kırışıklıklar çok göze çarpıyor. Kendisi için bundan daha iyisini yapabilir. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest