Deborah Milano’dan: Perfect&Natural

3/01/2016


Birçok kadın, cildinin hassas olmasından şikayetçidir. Bu tip düşük toleranslı ciltlerde, kozmetik ürünlerinin içeriği çok büyük önem taşır. Deborah Milano da özellikle hassas ciltlere ihtiyaçları olan nazik bakımı sağlamak için belirli sentetik maddeleri içermeyen doğal bir fondöten yarattı: Perfect&Natural.

Paraben, silikon, mineral yağ ve akrilat içermeyen Perfect&Natural, yüksek performanslı, ipeksi pürüzsüzlükte bir uygulamayla, cilt tonunu eşitleyip ve doğal bir görünüm sağlamayı vaat ediyor. Yumuşak, kadifemsi pürüzsüzlükteki akışkan yapısı cilt üzerinde eriyerek sağlıklı ve iyice nemlenmiş aydınlık bir görünümle kusursuz bir bitiş yaratır.


Orta derecede kapatıcılık için formüle edilmiş olan Perfect&Natural, cildin görünümünü iyileştiren, lekeleri gizleyen, gözeneklerin görünümünü minimize eden ve parlamayı matlaştırmaya yardımcı olan bitkisel özlü yağlar ve nem veren bitki özleriyle zenginleştirilmiş.

İkinci bir ten hissi verirken koruyucu bir film tabaka oluşturarak dış etkenlere karşı koruyan Perfect&Natural, cildi nemlendirirken makyajın daha uzun süre yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar.


Ambalajları yüzde 100 geri dönüştürülebilir polietlenden üretilen Perfect&Natural, içerdiği SPF15’le cildi UV ışınlarının yol açtığı ışın yaşlanmasına karşı korur.

Fiyatı: 39.90 TL

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest