Dergi Kapakları| AĞUSTOS 2016

8/18/2016


Elle'in 2016 Eylül kapağında 'Suicide Squad' ile film sektöründen adından söz ettirmeye çalışan Cara Delevigne yer alıyor. Ünlü olduktan sonra sinema, müzik vb. herhangi bir sektörde adından söz ettirmek de daha kolay oluyor. Cara da bunun getirdiği popülaritesiyle Eylül sayısına konuk olmuş. 

Sarah Jessica Parker uzun süredir sinema sektöründen uzak olsa bile moda dünyasının bir ucundan tutunuyor. Marie Claire'in kapağında tam kendi stilini yansıtan tarzıyla rahat bir poz vermiş.

'K' harflerinin ailesindeki etkisinden dolayı Vogue özellikle bunu belirtmiş. Her şey bir yana o aileden en cool ve güzel genlere sahip Kendall Jenner. Modellerin dünyasında kendisine bir yer bulmasını sadece şans olarak da göremiyorum.

Jessica Alba'nın son zamanlarda yer aldığı filmler çok iyi olmasa da o daha çok kurduğu 'Honest' şirketiyle ilgilenmekle meşgul. İş kadını kimliğiyle yine popülaritesini korumaya devam ediyor. 

Alicia Vikander 'Jason Bourne' filmiyle gündemde. Oscar alıp üzerine Michael Fassbender ile sevgili olma şansını bir kenara bırakırsak kesinlikle iyi bir oyuncu olduğunu gerçeğini yadsıyamam.

En farklı ve gösterişli kapaklardan birini elbette Rihanna'dan beklemek gerekirdi. Yine yanıltmadı. Anlamsızlığın yeni tarifini kendi çapında yaratmaya devam ediyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest