'Jason Bourne' Galalarında Alicia Vikander

8/18/2016


İsveçli Alicia Vikander 'Danish Girl' filminden sonra dikkatleri üzerine çekti. Hem fiziğiyle hem stiliyle yakın markaja alınan Alicia, kırmızı halıda alışık olduğumuz yüzlerden biri olmayı başardı. Oscar Ödüllü Alicia dönem filmlerinde yer alırken 'Ex-Machina' gibi bilim-kurgu filmlerinde de görüyoruz. Sofistike ve sadelikten yana olan oyuncu 'Jason Bourne'un son serisinde de yer alıyor. 

Filmin Seul'deki basın toplantısında Celine'in çiçek baskılı elbisesiyle hem rahat hem şık görünmesi için yeterli olmuş.

Vikander 'in Seul galasında giydiği Louis Vuitton'ın cut-out elbisesiyle çabasız şıklık amacına ulaşmış.

Louis Vuitton'un yüzü olan Alicia metalik grisi elbiseyi tüm ihtişamına yeterli görmüş olacak ki sadece Bulgari bileziğiyle tamamlamış. Geçmişinde balerinlik olmasından dolayı ayrı bir zarafete sahip olan Alicia bu elbise için sadece askı malzemesi olarak kalmış.


'Başarılı kariyer' etiketinin ötesinde olan oyuncu bir gün her şeyi geride bırakıp evde çiçeklerine bakabilecek durumda olmaktan mutluluk duyacağını söylüyor. Ne diyelim mutluluğu uzaklarda aramaya gerek yok.

Proenza Schouler'ın omuzları düşük siyah elbisesiyle yalın şıklığı yakalamış. Fazla söze gerek yok.

27 yaşındaki oyuncu 'Jason Bourne'un Las Vegas galasında Louis Vuitton Resort koleksiyonundan lacivert-siyah karışımı elbiseyle hem sade hem kendi sadeliğini yansıtır nitelikte bir seçimde bulunmuş. Mütevazi üstü ve panelleriyle Alicia bundan fazlasını hak ediyor.

Siyah elbiselerin kurtarıcılığına sığınmasına gerek olmayan Vikander, yine risk almadan siyaha yönelmiş. Üstüne galalarda en çok tercih ettiği bilekten bağlı sandeletleriyle alışkanlıklarından kopmamış.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest