Koton 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Lansmanı

8/11/2016


Koton 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, 11 Ağustos 2016 tarihinde Swissotel Chalet Garden’da gerçekleştirilen bir lansman ile moda severler ile buluştu. Büyük şehrin atmosferinden uzakta, görkemli bir country ruhu vadeden koleksiyon, zengin kumaş seçimlerinin yanı sıra renk ve baskı detayları, birbirinden özenli desen tercihleri ile de farklı stillere hitap ederek görkemli bir kış hikayesi yazıyor.


Sanki içinde biraz yaşanmış ve esnetilmiş hissi veren hafif buruşuk kumaşlar, sonbahar sezonuna mükemmel bir başlangıcı yansıtıyor, dokuya ve rahat kumaşlara dönüşü müjdeliyor. Örme ve dokuma parçaları gibi yeni kombinasyonların görücüye çıktığı koleksiyonda kışa özgü çiçek baskılar ve tüvit desenler harmanlanıyor.


Koton’un dört sezondur moda tutkunları ile buluşturduğu Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu, 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonunu dikkat çeken tasarımlar ile karşılıyor. Genç, romantik ve elegan bir temanın hakim olduğu koleksiyon, geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi moda severlerden büyük ilgi görüyor.


Koton Aksesuar Koleksiyonu yeni sezonda göz kamaştırmaya hazırlanıyor. Çok parlak rugan deriden ayakkabılar, bowling ve tote model çantalar günlük şehir hayatında şıklığın tamamlayıcısı olurken, özel detaylar ile zenginleştirilmiş ışıl ışıl parlayan aksesuarlar da parti ve davetlerde iddialı bir siluet yaratmaya hazırlanıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest