O Kirpikler Gerçek Mi?

8/19/2016

Kirpikler bakışların en etkili aracıdır. Doğru maskarayla kirpiklerinizi istediğiniz gibi gösterebilmenin anahtarıdır. Revlon, yeni geliştirdiği 5 formül ve fırça kombinasyonuyla, elde etmek istediğiniz kirpiklere ulaşmanızı sağlıyor. Uzun, hacimli, belirgin ve kıvrık kirpiklere sahip olmak isteyenler için 5 ipucu hazırladım.

Audrey Hepburn gibi uzun, romantik kripiklere sahip olmak kim istemez? Gözün iç kısımları terine sadece dıştak kirpiklere maskara sürerseniz daha kalkık, yukarı doğru yükselen bakışlar elde edebilirsiniz.

Kirpiklerinizin hem hacimli hem de uzun görünmesi bakışları gözlerinize çekecek. Bunun için maskarayı sadece kirpiklerin uçlarına değil diplerine de yukarı doğru iterek sürün. Jennifer Lopez bakışları elde edin.


Katy Perry'nin seksi bakışlarına sahip olmak zor değil. Eğer kısa kirpikleriniz varsa bu görünüm için onları uzun ve dolgun gösterecek maskara tercih etmelisiniz. Makyaj artisleri daha uzun kirpikler için fırçanın ucuyla ve dikey hareketlerle her kirpiği boyamanızı öneriyor. 


Kim Kardashian için bakışları için uygulayacağınız belirgin kripikler için geliştirilmiş Dramatic Definition'la romantik çekici bakışlara sahip olacaksınız.


Natalie Portman'ın sakin ve cazibeli bakışlarını elde etmek için daha hacimli kirpikler için geliştirilen Revlon Ultra Volume maskara ideal. Bir ipucu: Kirpiklerinizi daha da belirginleştirmek için maskarayı 2 kat uygulayın.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest