73. Venedik Film Festivali Açılışı: 'La La Land'

9/01/2016


Ryan Gosling ve Emma Stone'un başrollerinde olduğu 'La La Land' ile 73. Venedik Film Festivali açılışını yaptı. Ryan olmadan Emma tek başına galaya katılmış. Yönetmen Damien Chazelle 'Whiplash'tan sonra yine içinde müzik olan bir filmle karşımızda. Bu kez müzik filmin konusu olmaktan çıkıp film müzikale dönüşüyor.

Emma Stone da filmin temasına uygun biçimde Atelier Versace 2016 koleksiyonundan gümüş renkli püsküllü elbisesiyle her an dansa hazır görünüyor. 


Gemma Arterton güzelliği diye bir gerçek var. Düz bir elbiseyle bile çarpıcı olabilen kadınlardan. 'La La Land'in gösteriminde Stella McCartney'nin göğüs kısmında bir parça danteli bulunan elbisesi Gemma'yı seksi göstermek için fazlasıyla yeterli. Kakülleri ve sade makyajıyla olan doğallığını çok sevdim. 


Venedik Film Festivali'nde Barbara Palvin de bulunuyor. Güzelliğiyle büyüleyici olsa da kırmızı halıdaki seçimleri için aynı şeyi söylemek zor. Anahtar deliği göğüs dekoltesi olan, fildişi renkli elbisesiyle minimal bir tarzda. Aksesuara da gerek duymaması güzel olmuş. Hala kendi tarzını aradığını düşündüğüm Barbara'nın elbisenin üzerindeki duruşunu sevmedim.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest